Küll küllale liiga ei tee

Jällegi - kuidas saan mina teistest blogijatest halvem olla ning seda traditsioonilist "kellele ma hääle andsin" mitte teha. Häälte andmine oli üpriski lihtne, välja arvatud "Aasta uustulnuk" kategooria, millega ma tõesti kursis ei ole.. sama ka spordiblogid. Antagem mulle andeks. Igatahes minu lemmikud on siin. Postituse lõpus on ka link, millele klikkides saad Sinagi enda lemmikutele hääle anda. Etteruttavalt ütlen, et ka minu pisikene pesakene on seal kuskil peidus.


ARVAMUSBLOGID
Ebaparlikarp.ee või estonianwithabackpack.com või nullkulu.ee - neid ma jälgin. Hääl läks Eveliisile.

PERE- JA BEEBIBLOGID
Pere- ja beebiblogid pole mu jaoks praegu just kõige populaarsemad. Võib-olla kunagi.. Aga kuna Karoliinakesekene on võistlustules oma Instagrammi kontoga, siis.. Hääl läks Karoliinale.

LOOMEBLOGID
Miramii.com, kodukollasesmajas.wordpress.com, meiekodulugu.ee on blogid mida ma selles valdkonnas loen. Eelmisel aastal hääletasin ühe teise blogi poolt, aga tema pole juba pikalt midagi postitanud, siis olen isegi selle blogi nime ära unustanud. Hääl läks kollaselemajale.

KULTUURIBLOGID
Kuna ma olen suur teatriarmastaja ja mulle meeldib alati enne/pärast kuskile midagi vaatama minnes visata pilk peale danzumees.blogspot.com. Hääl läks Danzumehele.

ILU- JA MOEBLOGID
Instagram on blogi? Sellegi poolest vahin ma kõige rohkem Liisat. Hääl läks Liisale.

REISIBLOGID
Olen vaadanud birgitkooli.com blogi, sest ta on mulle tuttav nägu, aga rohkem jälgin vandersell.com. Hääl läks Johannale.

NOORUKITEBLOGID
Noorukiteblogidest läks mu hääl marielpahkel.com. Ta on mulle blogipostituste reklaamimise grupis kõige rohkem silma jäänud. Hääl läks Marielile.

AASTA UUSTULNUK
Uustulnukatest pole mul õrna halli aimugi ning ma isegi ei mäleta, kellele ma hääle andsin. Ups.

MEESTEBLOGID
Ainukene meesteblogi, mida ma peale Mihkli blogi loen, keda valikus ei olnud, on amidahenryteeb.eu. Hääl läks Henryle.

ELULISED BLOGID
Sellega oli lihtne. Hääl läks Mallukale.

TOIDUBLOGID
Leidsin selle blogi juba natukene aega tagasi, aga olin selle sootuks unustanud. Nüüd, kui taas nimekirjas tuttavat nime nägin, meenus see mulle jälle - sidrunhein.ee. Hääl läks Simonele.

TERVISE- JA TRENNIBLOGID
Selles kategoorias säi mult hääle fitloora.com, paljasporgand.ee jälgin ma ka, aga mitte nii väga. Hääl läks Fitloorale.

SPORDIBLOGID
Mul on selle teema kohta üks küsimus. Et miks trenniblogi ja spordiblogi nagu eraldi on? Kas trenn pole sport või sport pole trenn? Kui keegi oskab mulle selle lahti seletada, siis oleks tore. Andsin oma hääle täiesti suvaliselt, sest ma tõesti selliseid blogisid ei loe. Hääl läks Margitile.

FOTOBLOGID
Kui nüüd päris ausalt öelda, siis ma pole suur fotoblogide jälgija. Mulle meeldib kuidagi nagu lugeda rohkem kui pilte vaadata. Ainukesed kolm blogi, mida ma olen reaalselt vaadanud on fotail.ee, fotoraat.ee ja helenmarz.ee. Hääl läks Helenile.

VIDEOBLOGID
Nendest blogidest, mis sinna kirja pandud olid, teadsin ma nimepidi Gerli-Maigreti Ilublogi, Anita Sibula YouTube ja Liisa Pärnpuu Youtube, mida ma tegelikult ka jälgin. Nüüd, kus nende perele on lisa oodata, ootan ma tema videoid veel rohkem. Hääl läks Liisale.


Nüüd on Sinu kord - minu ja kõikide teiste tublide blogijate poolt saab hääletada SIIN!

Kommentaarid

Populaarsed postitused