Luban midagi ja siis unustan ära

Selline ma olen, nii palju on teha ja pea on laiali otsas, et kõik asjad, mida ma märkmikusse üles ei kirjuta lähevad koheselt meelest ära. Loll pea on ihunuhtlus nagu öeldakse. Mõned postitused tagasi lubasin ma vastata oma ühe truu lugeja küsimustele. Lõpuks.

Lõpuks.

Lõpuks on tema küsimused nüüd siin: 

Kuidas on elada omaette, kui palju selle juures oma perega kokku juhtud?
Sellele küsimusele ma LUBAN pühendada eraldi postituse. Millegi pärast pole ma siiamaani tahtnud sellest väga rääkida ja ega millest seal rääkida ongi. Aga see tuleb peagi!

Kuidas Sa näiteks toitud ja kas teed ka trenni, kui jah, siis millist.
Alustame sellest, et trenni ma ei tee, kuigi peaks. Kuidagi on nii, et õhtul mõtlen, et homme on ideaalne proovida teha (justnimelt proovida!) mõned jooksusammud või hommikul jõusaali külastada või ema ja koeraga niisama kõndima minna või lihtsalt kodus midagi teha.. aga kui hommik kätte jõuab, siis tundub "homne" selle jaoks jälle sobivam. Selle trenniga on mul eluaeg selline armastan-vihkan suhe olnud. 
Toitumine on ka täitsa paigast ära. Kuna ma elan üksi, siis teen midagi sooja süüa tavaliselt siis, kui kokkamise tuju peale tuleb. Praegu ei suuda ma meenutada, millal see küll olla võis. Sooja toitu söön ma 1x päevas ja seda ka ainult siis, kui ma Rakveres proovis olen. Kodus on mul aga alati olemas jogurtid, õunad, nuudlid - mega tervislik ikka!
Hommikuks meeldib mulle must kohv ja praemuna värske salati või lihtsalt mingi värske juurviljaga ja ubadega. Aaaah! Oad on mu lemmikud asjad üldse. Ootan juba seda aega, kus tädi Asta suure potitäie soolaube teeks ja ma neid kahe suupoolega nosida saaks. 

Kas oled mõelnud Loobu-Läsnale päriselt elama tulemisest ning mis takistused Sul selle ees oleksid?
Olen. Kui ma "suureks saan", siis ma tahaksingi päriselt sinna minna. Ma ei tea midagi imelisemat kui rahu ja vaikus ja hommikul ärkamine ja õhtul magama jäämine kohas, mida südamest armastatakse. Peamiseks takistuseks on vist see, et ma ei tea kuidas talvel seal hakkama saab. Puude tassimine ja maja kütmine pole nagu probleem, aga kas see maja seda sooja endas ka hoiab, see on küsimus. Minu vaarvanemad muidugi elasid seal aastaringselt ja polnud nagu probleemi, aga kõik see elu on nii palju edasi arenenud ja inimesed on mugavamaks muutund. Teine takistus on vesi. Ma ei tea, kas see süsteem, mis meil seal praegu on talvele vastu peaks. 
Aga ühel hetkel kui ma Loobu elama tulen, siis olen ma maailma kõige õnnelikum inimene, et saan elada külas, mis on parim küla, mis on aasta küla! Ja selle nimel me praegu pingutame, aga sellest ka peagi juba täpsemalt. 

Mida põnevat Kadrina rahvamajas korraldanud olete?
Rahvamaja tegemistel saab silma peal hoida Kadrina Rahvamaja Facebooki lehel. Aprilli lõpus oli üks tore sünnipäevapidu ansambliga Untsakad, kes tegid meil väga ilusa peo, lisaks oli kohale tulnud rahva üle nii hea meel, nii head pidu pole juba ammu olnud! Aa ja muideks, Kadrina jaanipäevale on tulemas ei keegi muu kui ansambel Justament! Kas pole mitte tore! Minu arust küll on!

Kunagi tegid Sa ka nimekirja asjadest, mida tahaksid mingiks eluaastaks ära teha ja proovida, kaugele nende asjadega jõudnud oled?
Tasa ja targu. Praegu on tõsiselt ka nii kiired ajad, et ei jõua mitte midagi teha. Küll aga on mul juulikuus pikk puhkus, mida ma kavatsen sajaga ära kasutada! Pärast puhkust vaatama edasi, kuidas selle nimekirjaga lood on!

Lubatud küünelaki pilt..
ja lubatud küünefooliumi pilt ka!

Kommentaarid

  1. Truu lugeja tänab selle postituse eest :) :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused