Aasta küla 2017 - Läsna-Loobu küla

Head sõbrad!

Ma ei ole siia ammu midagi kirjutanud, sest aega lihtsalt pole. Miks seda aega pole, sellest räägin teile peagi. Hetkel aga palun teie abi ja oleksin hirmus õnnelik, kui saaksite oma panuse meie tegemistesse anda. 

Nimelt käib Aasta küla 2017 valimine, kus on igast maakonnast välja valitud üks küla. Lääne-Virumaa külaks on meie - Läsna-Loobu küla! Tööd on alustanud ka hindamiskomisjon, eesotsas Riigikogu esimehe Eiki Nestoriga, kes käib kõikide kandidaatküladega tutvumas, et lõpuks võiduvääriline küla välja valib. 

Lisaks on toimumas ka kaks eraldiseisvat võistlust. Esimeseks ERR'i poolt tehtud rahvalemmiku valimine. Nagu nimi ise ütleb, siis saab rahvas nende 15 küla seast valida enda lemmiku. Kaks eelmist aastat on selle kinni pannud Saaremaa. Just siin ma teie abi palungi. Käsi südamel vannun, et meil on ka väga lõbus ja ilmatuma vahva küla, mis võiks saada rahvalemmikuks. Igatahes saad Sa meile oma hääle(d, sest ühelt ip-aadressilt saab anda 4 häält) anda, kui arvad, et meie seda väärime. Oleksime tõesti rõõmsad. Meie rõõmu suurendaks seegi, kui jagaksid uudist omakorda oma sõpradega, et nemadki saaksid hääle parimatele anda!

Hääle saad anda siin - http://menu.err.ee/k/aasta-kula
Veel on aega 9 päeva, et häält anda!

Lisaks saab antud leheküljel ka meie küla tutvustavat videot vaadata. Seda võin ma küll lubada, et meie video on kõige atraktiivsem ja kaasahaaravam. Päriselt! Seda saad näha siit - http://menu.err.ee/598672/aasta-kula-2017-kandidaat-lasna-loobu

Ja lisaks päris videole saad Sa vaadata ka kaadritagust videot. 

Kniks ja aitäh! 

Kommentaarid

Populaarsed postitused