Padar ja Taukar ja Lensin/Kroonika

Mis seal salata, mulle meeldivad Eesti meediaväljaanded. Kui Sul on halb tuju, siis mine võta  poeriiulitelt ükskõik milline ajaleht/ajakiri või toksi aadressiribale endale sobiv nimi. Võtame kasvõi selle, et seadsin mina täna hommikul enne tööle minekut sammud poe poole, et sealt osta kõikide eestimaalaste poolt armastatud ajakiri - Kroonika. Ma ei hakka isegi salgama, et mind ei huvita, mis värk selle Tanel Padari ja Kristel Mardisooga on. Hommikul ärgates netis ringi vaadates oli mu üllatus suur, kui lugesin pealkirja, et Kristel Mardisoo on kahe mehe vahel. Mis asja? Tanel Padari vastu on mul eluaeg olnud väike (kui mitte öelda, päris suur) tõmme. Kui aastaid tagasi ilmus Padari kõrvale täiesti tundmatu neiu, olin minagi põnevil, et mis sellest nüüd saab, sest kuni sinnani oli minu jaoks läbi aegade parim kaaslane Padari kõrval Ines. Aga Kristel.. Minu arust nägid nad paarina imearmsad välja ja seda arvan ma siiani.

Kroonika poolt oli hea lüke muidugi see, et kahe leheküljeline Padari lugu esikaanele lükata, sest kes seda ajakirja ikka tahaks osta, kui seal kaanel Mart Kadastik või Rain Tolk oleks, eks. See selleks, tegelikult tahtsin ma hoopis teisest asjast rääkida, aga enne kui õige teemani jõuan, siis tekkis mul Kroonika artiklit lugedes paar küsimust.

Kuidas Sa oled suhtes kellegagi ning ei ütle, et a yo, ma olen muidu abielus?
Kuidas Sa oled suhtes kellegagi, lähed lahku, abiellud, lähed kokku tagasi ja ikka ei ütle, et a yo, ma  olen muidu abielus?
Kuida Sa oled suhtes kellegagi, lähed lahku, abiellud, lähed kokku tagasi ja ei ütle, et a yo, ma VAHEPEAL muidu abiellusin?
Kas Su südametunnistus ei hakka Sind piinama, sest a yo, Sa oled muidu abielus?

"Abielu põhjuseid Andreasega ei soovi ma avalikult arutada" või "Minu ja Andrease vaheline on meie omavaheline asi". Ja tänu nendele lausetele nüüd siis küsimus: Mis põhjusel Sa abiellusid? Ma arvasin siiani, et põhiline põhjus abiellumiseks on ikka armastus, aga pagan.. Seda tahaks küll teada, mis see Kristeli põhjus siis tegelikult oli. Kroonika, tee lugu, pliis!

Aga tegeliku teema juurde. 

Eile, kui telekast tuli Kolmeraudne, olin mina vannis. Vannist väljudes leidsin ma Facebookis  kahte sorti inimesi - kes oli a) pühaviha täis või b) kõht kõveras pikali maas. Vaatasin mina siis kohe saate järgi ja sain teada, et Krista Lensin on ikka peast puhta soe. Mõned minu lemmiklaused Krista Lensini suust. 

  • "Ütle mulle kulla laps, kuidas Sa saad olla nii rumal, et Sa võtad avalikult vahuga joogi." - Järgmine kord kui Coca-Colat/Sprite'i jood, siis võid kindel olla, et inimesed arvavad, et see on rummikoks. Või mahl! See on küll ilma vahuta, aga ma olen surm kindel, et kui Taukar nüüd oma söögi kõrvale segumahla võtab, siis on tegu viinakoksiga. Loogiline ju!
  • "Minu arust oleksid Sa võinud lilled saata sellele ajakirjanikule ja öelda, ma väga tänan, et Sa püstitasid küsimuse nii suurelt, et inimesed saavad sealt minu vastuse kätte." - Huvitav, kas Lensini töölaud on lilledest ja tänuavaldustest pungil?
  • "Tee õllereklaami, mitte alkoholivabal kuul luristad mingit jooki, mis on vahune." - Kõige parem lause üldse mida öelda. Ära lurista mingit jooki, mis on vahune. Hindamatu!
  • "Homme lähevad kõik Sinu sõbrad ja kõik Sinu tuhanded fännid poodi meie Taukar paneb alkoholivaba õlut, ma arvan, et meie oleme ka seda väärt ja mida siis maailm teeb, minu arust oleks Sa pidanud Limpat limpsima." - Ja mida siis maailm teeb? Maailm teeb seda, et ah jaa! Alkoholivaba õlu on ju ka olemas. Taukar jõi, ma lähen proovin siis ka seda. Mitte, et ah las Taukar limpsib oma alkovaba õlu, ma panen Taurust edasi. 
  • "Pooled Sinu fännid ei tea Sinu laulude pealkirju. No ütleme, mina ei tea, aga ma armastan Su laule." - Mulle nii meeldis kuidas Taukar ise ka selle peale silmipööritas. Minule meeldib Taukari muusika ja juhuslikult tean ma ka ta laulude pealkirja, fänniks ma ennast ei pea. Aga need inimesed, kes käivad pea kõikidel Taukari esinemistel, neid võib vast fännideks nimetada küll ja küll nemad teavad laulude pealkirju, nende tekkelugusid, Taukari pikkust ja ükskõik millist fakti tema ja ta elu kohta. Selline see fänlus on.


Ja mina annan Taukarile tema "Krista Lensin jõi 200g viina" nalja eest au. Ja nagu näha, tegi seda  ka saatepublik. Tubli.

Aga loo moraal - ära joo mitte kunagi vahuga jooki! See on alkohol! Praegu lõi pähe, et kõik vahuga joogid peaksid endale külge panema need teada-tuntud sildid - tähelepanu tegemist on VÕIB-OLLA alkoholiga, VÕIB-OLLA alkohol võib kahjustada teie tervist. 

Nüüd avastasin, et terve see postitus on pühendatud Kroonikale ja Krista Lensinile, kuigi tegelik teema algataja oli hoopis Delfi ning Marianne Ubaleht, aga mis Sa ära teed. Mulle ei ole Krista Lensin lihtsalt mitte kunagi sümpaatne olnud. Eriti ajas mind naerma see, kui ta Carmen Pritson-Tammega seal patuste palverännakul käis ja rääkis, kuidas ta inimestele ainult parimat soovib. Tuletan Sulle meelde, kallis Krista (Sulle ju meeldib, kui Sulle kallis öeldakse), et Sa oled Eesti kõige kollasema ajakirja peatoimetaja. Ajakirja, mille esikaanel tõmmatakse vesi peale enamus kodumaistele kuulsustele ja tavalistele, mitte nii kuulsatele, inimestele. Tsiteerides ühte oma tuttavat: "Kroonika esikaanel olemine rikub noore inimese elu." Häbematus.

Kommentaarid

Populaarsed postitused